| Място на произход: | КИТАЙ |
| Търговска марка: | R&F AUDIO |
| Моделен номер: | HDL 50A |
| Сертификация: | CE |
| Минимално количество за поръчка: | 2 |
| Цена: | $1,185 |
| Подробности за опаковката: | КАРТОН/ЛЕТЯЩ КАСЕТ |
| Срок за доставка: | 7 дни |
| Условия за плащане: | БАНКОВ ПРЕВОД/БАНКОВА СМЕТКА/ALIPAY/WECHATPAY |
| Ключова дума: | HDL 50-A 4K Линеен усилвател |
| Максималната SPL | 143 dB |
| Рейтинг на мощност | 4000 W RMS |
| Пиков мощност | 8000 W пик |
| Драйвери: | HF: 2 × 1,4″ неодимови, гласова намотка 3,0″; MF: 4 × 6,0″ неодимови, гласова намотка 2,0″; LF: 2 × 12″ неодимови, гласова намотка 3,0″ |
| Реакция на честотата | 45Hz-20kHz |
| Тегло: | 58,3 кг |
| Размер: | 366 × 1171 × 502 мм |
| материал | Бирзов шпон |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |