| Шығу орны: | Қытай |
| Бренд атауы: | R&F AUDIO |
| Модель нөмірі: | HDL 50A |
| Сертификаттау: | CE |
| Азімдік тапсырыс саны: | 2 |
| Баға: | $1,185 |
| Пакеттау мәліметтері: | КАРТОН/ҰШУ ҚОРАБЫ |
| Жеткізу уақыты: | 7 күн |
| Төлем шарттары: | ТЕЛЕГРАФТЫҚ АУЫСТЫРУ/БАНКТІК ЕСЕП/ALIPAY/WECHATPAY |
| Негізгі сөз: | HDL 50-A 4K Сызықтық колонналық громкоговоритель |
| Max SPL | 143 дБ |
| Қуат рейтингі | 4000 Вт RMS |
| Топ қуаты | 8000 Вт шыңдық |
| Драйверлер: | ЖЖ: 2 × 1,4″ неодимді, 3,0″ д.к.; ОЖ: 4 × 6,0″ неодимді, 2,0″ д.к.; ТЖ: 2 × 12″ неодимді, 3,0″ д.к. |
| Сызықтық жауап | 45 Гц–20 кГц |
| Салмағы: | 58,3 кг |
| Өлшем: | 366 × 1171 × 502 мм |
| материал | Үйректағы фанера |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Жиі қойылатын сұрақтар
Q1. Динамик үшін үлгі тапсырыс беруге бола ма?
A: Иә, біз қалыпты тапсырыс беру арқылы сапасын тексеруге дайынбыз. Жұптардың өрnekтері қабылданды.
Q2. Жеткізу уақыты туралы не айтасыз?
Ж: Үлгі дайындауға 3–5 күн, сериялық өндіріске депозит расталғаннан кейін 2–3 апта кетеді.
Сұрақ 3. Динамиктердің тапсырысы бойынша минималды тапсырыс мөлшері (MOQ) шектеуі бар ма?
Жауап: MOQ — 1 дана
Q4. Тауарларды қалай жеткізесіз және олар қанша уақытқа жетеді?
Жауап: Біз әдетте теңіз арқылы жеткіземіз. Ол әдетте 30–45 күн ішінде жетеді. Әуе арқылы жеткізу де мүмкін.
Сұрақ 5. Динамиктерді тапсыру үшін қандай іс-әрекеттер жасау керек?
А: Біріншісі, сіздің талаптарыңызды немесе қолдану екіншіден, біз сіздің талаптарыңызға немесе ұсыныстарымызға сәйкес баға береміз. Үшіншіден, тұтынушы үлгілерді растайды және ресми тапсырысқа алдын-ала төлем енгізеді. Төртіншіден, біз өндірісті ұйымдастырамыз.
Сұрақ 6. Динамик өніміне менің логотипімді басып шығаруға бола ма?
Жауап: Иә. Біздің өндірістің басталуынан бұрын оңтүстік түрде хабарлаңыз және біздің нұсқаулықтарымыздың негізіnde дизайнды алдын-ала растаңыз.
Сұрақ 7. Сіздер өнімдерге кепілдік бересіздер ме? өнімдер ?
Жауап: Иә, біз өнімдерімізге 3 жылдық кепілдік береміз.
Q8. Ақаулы өнімдермен қалай жұмыс істеуге болады?
Жауап: Біріншіден, біздің өнімдеріміз қатаң сапа бақылау жүйесінде өндіріледі және ақаулық деңгейі 0,2%-дан төмен болады. Екіншіден, кепілдік мерзімі ішінде аз мөлшерде жаңа динамиктерді келесі тапсырыспен бірге жібереміз. Ақаулы партия өнімдері үшін біз оларды жөндеуіміз және сізге қайта жіберуіміз немесе нақты жағдайға байланысты қайта шақыру сияқты шешімдерді талқылауға болады.