| Kraj izvora: | Kitajski |
| Ime blagovne znamke: | R&F AUDIO |
| Številka modela: | HDL 50A |
| Certifikacija: | CE |
| Minimalna količina naročila: | 2 |
| Cena: | $1,185 |
| Podrobnosti o embalazi: | KARTON/LETALNA SESTAVA |
| Čas dostave: | 7 dni |
| Plačilni pogoji: | TT/BANČNI RAČUN/ALIPAY/WECHATPAY |
| Ključna beseda: | Zvočnik HDL 50-A 4K za vrstične zvočnike |
| Max SPL | 143 dB |
| Močna ocena | 4000 W RMS |
| Vrhunjska moč | 8000 W vrhunska |
| Gonilniki: | HF: 2 × 1,4″ neo, glasbeni tuljak 3,0″; MF: 4 × 6,0″ neo, glasbeni tuljak 2,0″; LF: 2 × 12″ neo, glasbeni tuljak 3,0″ |
| Frekvenčna odzivnost | 45 Hz–20 kHz |
| Teža: | 58,3 kg |
| Velikost: | 366 × 1171 × 502 mm |
| material | Brezovskega pleksusa |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Pogosto zastavljena vprašanja
V1. Ali lahko naročim vzorec zvočnika?
A: Da, sprejemamo poskusne naročila za preverjanje kakovosti. Mešana vzorčna naročila so dovoljena.
V2. Kakšen je čas izdelave?
O: Vzorec potrebuje 3–5 dni, za serijsko proizvodnjo pa so potrebna 2–3 tedna od potrditve predplačila.
V3. Ali obstaja minimalna količina naročila (MOQ) za zvočnike?
A: Minimalna količina za naročilo (MOQ) 1 kos
V5. Kako pošiljate blago in koliko časa traja dostava?
A: Blago običajno pošiljamo po morju. Dostava običajno traja 30–45 dni. Po zraku je tudi možna.
V6. Kako poteka naročilo zvočnika?
A: Najprej nam sporočite vaše zahteve ali uporaba . Nato vam pošljemo ponudbo glede na vaše zahteve ali naše predloge. Nato stranka potrdi vzorce in vplača predplačilo za uradno naročilo. Nazadnje organiziramo proizvodnjo.
V7. Je mogoče natisniti moj logotip na izdelku zvočnika?
A: Da. Prosimo, da nas formalno obvestite pred začetkom proizvodnje in potrdite dizajn na podlagi našega vzorca.
V8. Ponujate garancijo za iZDELKI ?
A: Da, našim izdelkom ponujamo 3-letno garancijo.
V9. Kako ravnati z napakami?
A: Prvič, naši izdelki se proizvajajo v strogi sistemi kontrole kakovosti in stopnja napak bo manjša od 0,2%. Drugič, v garancijski dobi bomo za male količine poslali nove luči skupaj z novo naročilo. Za serije z napakami jih bomo popravili in ponovno poslali k vam, ali pa lahko razpravljamo o rešitvah, vključno z povračilom, glede na dejansko stanje.