| Locul de origine: | China |
| Nume marcă: | R&F AUDIO |
| Număr model: | HDL 50A |
| Certificare: | CE |
| Cantitatea minimă de comandă: | 2 |
| Preț: | $1,185 |
| Detalii de ambalare: | CARTON/CAZĂ DE TRANSPORT |
| Termen de livrare: | 7 zile |
| Termeni de plată: | TT/CONT BANCAR/ALIPAY/WECHATPAY |
| Cuvânt cheie: | Difuzor HDL 50-A 4K în configurație line array |
| Max SPL | 143 dB |
| Putere nominală | 4000 W RMS |
| Putere de vârf | 8000 W vârf |
| Difuzoare: | HF: 2 × 1,4″ neo, bobină vocală de 3,0″; MF: 4 × 6,0″ neo, bobină vocală de 2,0″; LF: 2 × 12″ neo, bobină vocală de 3,0″ |
| Răspunsul la frecvență | 45 Hz-20 kHz |
| Greutate: | 58,3 kg |
| Dimensiune: | 366 × 1171 × 502 mm |
| material | Fartă de Berc |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Întrebări frecvente
Întrebare 1. Pot comanda un eșantion de difuzor?
A: Da, suntem de acord cu comanda de mostre pentru a testa si verifica calitatea.
Q2.Care este timpul de livrare?
A: Eșantionul necesită 3–5 zile, iar durata producției de masă este de 2–3 săptămâni de la confirmarea avansului.
Întrebare 3: Există o limită MOQ pentru comenzi de difuzoare?
Răspuns: MOQ 1 buc.
Q4. Cum expediați bunurile și cât timp durează să ajungă?
Răspuns: De obicei, expediem prin marfă. Durata livrării este în mod obișnuit de 30–45 de zile. Transportul aerian este, de asemenea, o opțiune.
Întrebare 5: Cum se realizează o comandă de difuzoare?
R: În primul rând, lăsați-ne să știm cerințele dvs. sau aplicație în al doilea rând, vă oferim o ofertă în funcție de cerințele dumneavoastră sau de sugestiile noastre. În al treilea rând, clientul confirmă eșantioanele și plasează avansul pentru comanda oficială. În al patrulea rând, organizăm producția.
Întrebare 6: Este acceptabil să imprimăm logo-ul dumneavoastră pe produsul difuzor?
A: Da. Vă rugăm să ne informați formal înainte de producție și să confirmați proiectul în primul rând pe baza eșantionului nostru.
Întrebare 7: Ofertați garanție pentru pRODUSE ?
Răspuns: Da, oferim o garanție de 3 ani pentru produsele noastre.
Q8. Cum să procedez cu produsele defecte?
A: În primul rând, produsele noastre sunt produse într-un sistem strict de control al calității, iar rata defectelor va fi mai mică de 0,2%. În al doilea rând, pe durata perioadei de garanție, vom trimite luminile noi împreună cu o comandă nouă pentru cantități mici. Pentru loturi defecte, le vom repara și le vom retrimite către dumneavoastră sau putem discuta soluția, inclusiv rechemarea, în funcție de situația reală.