| Kelib chiqish joyi: | Xitoy |
| Brend nomi: | R&F AUDIO |
| Model raqami: | HDL 50A |
| Sertifikatlash: | Ce |
| Minimal buyurtma miqdori: | 2 |
| Narx: | $1,185 |
| Qadoqlash tafsilotlari: | QUTILAR/UCHISH QUTILARI |
| Yetkazib berish muddati: | 7 kun |
| To'lov shartlari: | TT/BANK HISOBI/ALIPAY/WECHATPAY |
| Kalit so'z: | HDL 50-A 4K chiziqli massiv kolonka |
| Maksimal SPL | 143 dB |
| Quvvat reytingi | 4000 Vt RMS |
| Maxsus quvvat | 8000 Vt pik |
| G'ildiraklar: | YCh: 2 × 1,4″ neodim, 3,0″ ovoz gʻildiragi; OʻCh: 4 × 6,0″ neodim, 2,0″ ovoz gʻildiragi; PCh: 2 × 12″ neodim, 3,0″ ovoz gʻildiragi |
| Chegaralangan chastota | 45 Gs–20 kHz |
| Vazn: | 58,3 kg |
| O'lcham: | 366 × 1171 × 502 mm |
| material | Olcha faner |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |